Webinzeraty.sk >> Dom-záhrada >> Stavebný materiál >> Prievidza >> ponuka >>

Ľahký zatepľovací obklad Lite-panel od M

 Pridať inzerát   
Ľahký zatepľovací obklad Lite-panel od MĽahký zatepľovací obklad Lite-panel od MĽahký zatepľovací obklad Lite-panel od M
 Ľahký zatepľovací obklad Lite-panel od M   49 EUR

Ponúkame Vám novinku - Obkladový systém novej generácie od spoločnosti Magicrete, ktorý vznikol spojením technických vlastností tvrdenej purpeny a dokonalej imitácie prírodného povrchu. Ponúkame Vám ľahký obkladový systém Lite-panel od Magicrete, ktorý nahrádza klasický systém zateplenie + obkladový kameň. Dva systémy v jednom pri dodržaní vysokých štandardov tepelnotechnických vlastností!!! Ďalšou veľkou výhodou Lita-panelu je jeho veľmi nízka hmotnost (už od 10 kg/m2), ktorá mu umožňuje uplatnenie aj pri nízkoenergetických drevostavbách, extrémna odolnost voči poveternostným vplyvom, rýchla a čistá montáž vďaka veľkým formátom panelov a jeho bezproblémová a jednoduchá údržba (vnútri vysávač, vonku wapka). K dispozícii aj rohové prvky. Na požiadanie originálna retušovacia farba na zatretie po reze zdarma. Dovoz z Českej republiky. Dopravu zabezpečujeme priamo k zákazníkovi. Vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky do 24 hod.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Dom-záhrada >> Stavebný materiál

Oceľové profily jakl a rúry lacno Oceľové profily jakl a rúry lacno
Košice - Predám za výhodné ceny oceľové profily jäkl (jokl, jekl, jakl, jakel)

Radiátory - panelové a kúpeľňové, nové Radiátory - panelové a kúpeľňové, nové
Košice - Ponúkam na predaj nové panelové radiátory (Korad, Airfel) a kúpeľňové

Exteriérové bezpečnostné dvere Adlo
Bratislava - Predám zachovalé vchodové bezpečnostné (viacbodové zamykanie) exteriér© 2020 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | lahky zateplovaci | Topweb, s.r.o.