Webinzeraty.sk >> Dom-záhrada >> Stavebný materiál >> Prievidza >> ponuka >>

Ľahký zatepľovací obklad Lite-panel od M

 Pridať inzerát   
Ľahký zatepľovací obklad Lite-panel od MĽahký zatepľovací obklad Lite-panel od MĽahký zatepľovací obklad Lite-panel od M
 Ľahký zatepľovací obklad Lite-panel od M   49 EUR

Ponúkame Vám novinku - Obkladový systém novej generácie od spoločnosti Magicrete, ktorý vznikol spojením technických vlastností tvrdenej purpeny a dokonalej imitácie prírodného povrchu. Ponúkame Vám ľahký obkladový systém Lite-panel od Magicrete, ktorý nahrádza klasický systém zateplenie + obkladový kameň. Dva systémy v jednom pri dodržaní vysokých štandardov tepelnotechnických vlastností!!! Ďalšou veľkou výhodou Lita-panelu je jeho veľmi nízka hmotnost (už od 10 kg/m2), ktorá mu umožňuje uplatnenie aj pri nízkoenergetických drevostavbách, extrémna odolnost voči poveternostným vplyvom, rýchla a čistá montáž vďaka veľkým formátom panelov a jeho bezproblémová a jednoduchá údržba (vnútri vysávač, vonku wapka). K dispozícii aj rohové prvky. Na požiadanie originálna retušovacia farba na zatretie po reze zdarma. Dovoz z Českej republiky. Dopravu zabezpečujeme priamo k zákazníkovi. Vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky do 24 hod.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Dom-záhrada >> Stavebný materiál

Vlnitý pozinkovaný plech Vlnitý pozinkovaný plech
Sobrance - Predám nové vlnité pozinkované plechy, rozmer tabule cca 760 x 2000 mm

Poplastovaný trapézový plech Zlatý dub Poplastovaný trapézový plech Zlatý dub
Košice - Hľadáte estetické, trvanlivé, jednoduché a pritom úsporné riešenie pre

Plechové plotové dielce - plotovky Plechové plotové dielce - plotovky
Košice - Predám plechové plotové dielce (plechové lamely, plotovky). Krycia šír© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | lahky zateplovaci | Topweb, s.r.o.